Литва заблокує доступ до пропагандистського сайту Sputnik

Литва заблокує доступ до пропагандистського сайту Sputnik Фото: BALTNEWS.lt

"З метою захисту авторських прав в інтернеті, 10 липня Литовська комісія з радіо і телебачення (далі — RTCL) ухвалила рішення видати обов’язкові інструкції для постачальників послуг доступу в інтернет, щоб припинити несанкціоноване розголошення захищеного авторським правом контенту на веб-сайті https://sputniknews.lt/", - повідомляється на сайті комісії. Об этом сообщает vipgazeta.in.ua со ссылкой на СМИ.

3 липня до комісії звернулося Литовське радіо і телебачення, яке повідомило, що Sputnik без дозволу розміщував на своєму сайті публікації порталу LRT. "LRT звертався до адміністратора веб-сайту і хостинг-провайдера з проханням видалити незаконно опублікований контент, захищений авторським правом, але його продовжували незаконно публікувати — адміністратор цього веб-сайту продовжував побічно заохочувати користувачів використовувати незаконно опубліковані матеріали, захищені авторським правом. На момент звернення LRT було опубліковано 1464 статті", — пояснював регулятор.

Литовська комісія з радіо і телебачення постановила видати обов’язкові інструкції постачальникам послуг в інтернеті — заблокувати доступ до сайту Sputnik Литва на території країни.

Рішення набере чинності після того, як його затвердить Вільнюський окружний адміністративний суд.

Нагадаємо, що десять провайдерів в окупованому Криму повністю блокують 12 українських інформаційних сайтів і 2 соціальні мережі. Крім цього, 28 сайтів заблоковані частково.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/lytva_zablokuie_dostup_do_propagandystskogo_saytu_sputnik_296501.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя