Вночі, можливо, знадобляться навіть легкі пуховички, бо дмухне майже осінню – синоптик

літній дощ Об этом сообщает aspekty.in.ua со ссылкой на СМИ.

9-те липня в Україні очікується прохолодним та з дощами.

Дощі найбільш ймовірні на Півночі, Заході та місцями на Одещині. На решті території суха сонячна погода все ж втримається, це – Схід, значна частина Півдня та Центру.

Температура повітря протягом дня поки що коливатиметься в межах +19+24 градусів, на Заході очікується місцями +18+20 градусів, у південній частині та на південному сході буде традиційно тепліше, 25+28 градусів, комфортно.

прогноз погоди

А в середині тижня вже згадаємо про піджачки, светрики, а голі коліна громадян сховаються під джинсами та поважними штанами. Хоча коліна все ж буде видно з рваних джинсів, мода вона така мода)

Вночі можливі навіть легкі пуховички, бо дмухне майже осінню, +8+13 градусів.

На Півночі та Заході можливий поривчастий вітер, переважно західного напрямку.

У Києві у вівторок пробігатимуть хмарки, в окремих районах можливий дощ, температура повітря вночі +10+13 градусів, вдень близько +20 градусів.

На тижні розраховуйте на періодичні дощі, прохолодну вночі, помірно теплу вдень, погоду, сумка полегшає від термальної води та віяла, але поважчає парасолею.

Не змерзніть, якщо що – можна грітися коло спільних товариських багать. Чи займатися бігом коло поважних державних установ – там завжди асфальт та бруківка рівно покладені.

Розумного справедливого тижня.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Наталка ДІДЕНКО, синоптик



Джерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1562586182-vnochi-mozhlivo-znadoblyatsya-navit-legki-puhovichki-bo.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя